AVEC CM 6-M

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Maska CM - 6 M s možností příjmu tekutin je ideální volbou pro ty, kteří potřebují maximální ochranu a pohodlí při práci v náročných podmínkách. Díky možnosti montáže filtru na levou nebo pravou stranu je tato maska flexibilní a přizpůsobivá. Průzvučná vložka zajistí, že budete vždy slyšet své kolegy a budete schopni efektivně komunikovat i přes masku. Tato maska je navržena tak, aby poskytovala komplexní ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před škodlivými látkami jako jsou toxické plyny,... Celý popis

Koupit za 4 765 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Maska CM - 6 M s možností příjmu tekutin je ideální volbou pro ty, kteří potřebují maximální ochranu a pohodlí při práci v náročných podmínkách. Díky možnosti montáže filtru na levou nebo pravou stranu je tato maska flexibilní a přizpůsobivá. Průzvučná vložka zajistí, že budete vždy slyšet své kolegy a budete schopni efektivně komunikovat i přes masku.

Tato maska je navržena tak, aby poskytovala komplexní ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před škodlivými látkami jako jsou toxické plyny, aerosoly, biologické látky či radioaktivní prach. Je vhodná pro použití v průmyslu, chemických a nukleárních oborech, zemědělství, hornictví, civilní ochraně, záchranných sborech, hasičských jednotkách, policejních složkách a dalších profesionálních organizacích.

Lícnice této masky je vyrobena z chemicky odolné a měkké pryže na bázi BIIR, což zajišťuje pohodlné nošení i při delším používání. Velkoplošný panoramatický polykarbonátový zorník poskytuje široký výhled a prostorovou orientaci pro pohodlnou práci. Těsnící linie masky je navržena tak, aby zajistila spolehlivé a bezpečné utěsnění na různé velikosti obličeje.

**Hlavní parametry:**
- Konstrukce umožňuje montáž filtru na levou nebo pravou stranu
- Průzvučná vložka pro lepší komunikaci
- Ochrana proti toxickým plynům, aerosolům, biologickým látkám, radioaktivnímu prachu
- Vhodná pro průmysl, chemické a nukleární obory, zemědělství, hasičské sbory atd.
- Lícnice z chemicky odolné pryže na bázi BIIR
- Velkoplošný panoramatický polykarbonátový zorník
- Spolehlivá těsnost u různých velikostí obličeje
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AVEC
Velikost univerzální

Články odjinud