Avec CM-6S

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochranná maska CM-6 je spolehlivým spojencem pro profesionály z řad policie, hasičského záchranného sboru, jednotek civilní ochrany či pracovníků průmyslových podniků. Díky svému designu a kvalitním materiálům poskytuje uživatelům ochranu proti škodlivým účinkům toxických plynů, aerosolů, biologických látek či radioaktivních částic. Maska je navržena tak, aby zajišťovala ochranu obličeje a dýchacích orgánů s minimálním omezením pohybu a maximálním pohodlím pro uživatele. Hlavní parametry: - Vhodná... Celý popis

Koupit za 3 277 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranná maska CM-6 je spolehlivým spojencem pro profesionály z řad policie, hasičského záchranného sboru, jednotek civilní ochrany či pracovníků průmyslových podniků. Díky svému designu a kvalitním materiálům poskytuje uživatelům ochranu proti škodlivým účinkům toxických plynů, aerosolů, biologických látek či radioaktivních částic. Maska je navržena tak, aby zajišťovala ochranu obličeje a dýchacích orgánů s minimálním omezením pohybu a maximálním pohodlím pro uživatele.

Hlavní parametry:
- Vhodná pro profesionální využití v náročných podmínkách
- Chrání proti toxickým plynům, aerosolům, biologickým látkám a radioaktivním částicím
- Vyrábí se ve čtyřech verzích pro různé potřeby
- Verze CM-6M s možností příjmu tekutin
- Ergonomický design pro pohodlné nošení
- Zajišťuje účinnou ochranu s minimálním omezením pohybu
Zobrazit více

Parametry

Velikost univerzální
Výrobce AVEC

Články odjinud