S Bahco PG-12-F zahradními nůžkami bude práce ve vaší zahradě hračkou. Jejich průchozí čepele a moderní design zajišťují pohodlné a efektivní zahradnické práce. Díky precizně broušené střížné hlavě s klouzavým střihem budete mít čisté a přesné řezy měkkého syrového dřeva a stonků. Rukojeti vyrobené z polyamidu vystuženého skelnými vlákny jsou odolné a ergonomicky tvarované pro pohodlný úchop. Zavírací mechanizmus, který lze ovládat jednou rukou, umožňuje rychlou a bezpečnou manipulaci nůžkami. S... Celý popis
Koupit za 550 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bahco PG-12-F
Doprava:
zdarma
Skladem
400 Kč
Koupit za 400 Kč
98 %
nůžky zahradní PG-12-F 21cm, pr.střihu 20mm BAHCO
Doprava:
zdarma
Skladem
639 Kč
Koupit za 639 Kč
98 %
nůžky zahradní PG-12-F 21cm, pr.střihu 20mm BAHCO
Doprava:
zdarma
Skladem
666 Kč
Koupit za 666 Kč
96 %
Bahco PG-12-F
Doprava:
zdarma
Skladem
529 Kč
Koupit za 529 Kč
88 %
Bahco Nůžky zahradní PG-12-F 21cm, pr.střihu 20mm
Doprava:
zdarma
Skladem
645 Kč
Koupit za 645 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S Bahco PG-12-F zahradními nůžkami bude práce ve vaší zahradě hračkou. Jejich průchozí čepele a moderní design zajišťují pohodlné a efektivní zahradnické práce. Díky precizně broušené střížné hlavě s klouzavým střihem budete mít čisté a přesné řezy měkkého syrového dřeva a stonků. Rukojeti vyrobené z polyamidu vystuženého skelnými vlákny jsou odolné a ergonomicky tvarované pro pohodlný úchop. Zavírací mechanizmus, který lze ovládat jednou rukou, umožňuje rychlou a bezpečnou manipulaci nůžkami. S Bahco PG-12-F si zkrátka užijete efektivní a pohodlnou práci ve vaší zahradě.
Hlavní parametry:
- Maximální průměr střihu (mm): 20
- Délka (mm): 210
- Hmotnost (g): 165
Hlavní parametry:
- Maximální průměr střihu (mm): 20
- Délka (mm): 210
- Hmotnost (g): 165
Parametry
| Průměr stříhané větve | 2 cm |
| Výrobce | Bahco |
| Druh čepele | dvoučepelové |
| Materiál čepele | ocel |
| Délka | 0 cm |
| Nůžky na keře a stromy | ano |
| Zahradní nůžky s bezpečnostní pojistkou | ano |
| Zahradní nůžky s jednoručním ovládáním | ano |
| Hmotnost | 0.165 kg |