Bacti JR je přírodní bakteriální přípravek pro dlouhodobě čisté zahradní jezírko nebo rybníček o rozloze 15 m2. S tímto extra účinným produktem dosáhnete biologické rovnováhy v jezírku během několika týdnů. Díky obsahu 1000 miliard bakterií v balení o hmotnosti 0,5 kg se výrazně sníží organické usazeniny, zakalení dna i vodního sloupce. Bakterie v Bacti JR odstraní řasy, fosfor a sinice, zvýší obsah kyslíku v jezírku a rybníčku a zároveň jsou bezpečné pro rostliny i živočichy. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 626 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bacti JR je přírodní bakteriální přípravek pro dlouhodobě čisté zahradní jezírko nebo rybníček o rozloze 15 m2. S tímto extra účinným produktem dosáhnete biologické rovnováhy v jezírku během několika týdnů. Díky obsahu 1000 miliard bakterií v balení o hmotnosti 0,5 kg se výrazně sníží organické usazeniny, zakalení dna i vodního sloupce. Bakterie v Bacti JR odstraní řasy, fosfor a sinice, zvýší obsah kyslíku v jezírku a rybníčku a zároveň jsou bezpečné pro rostliny i živočichy.

Hlavní parametry:
- Přírodní bakteriální přípravek pro jezírka a rybníčky o rozloze 15 m2
- Obsahuje 1000 miliard bakterií v 0,5 kg balení
- Odstraňuje organické usazeniny, řasy, fosfor a sinice
- Zvyšuje obsah kyslíku v jezírku a rybníčku
- Bezpečný pro rostliny a živočichy
- Biologická rovnováha během několika týdnů
- Vhodné pro udržení čistého a průzračného jezírka

Rozměry: 0,5 kg
Záruka: 12 měsíců od otevření
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baktoma
Filtrace a čištění vody ano
ošetřování vody ano
údržba a nářadí ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud