Balakryl voskový olej na dřevo je ideální volbou pro ochranu a zdobení tvrdého i měkkého dřeva v interiéru. Díky své receptuře s přírodním včelím voskem a oleji proniká hluboko do struktury dřeva a poskytuje dlouhodobou ochranu proti skvrnám a prachu. Tento olej nejenže vyživuje a chrání dřevo zvnějšku i zevnitř, ale také vytváří přirozený matný a omyvatelný povrch, který zvýrazňuje kresbu dřeva. Hlavní parametry: - Vhodný pro tvrdé i měkké dřevo v interiéru - Receptura s včelím voskem a oleji... Celý popis

Koupit za 502 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Balakryl voskový olej na dřevo je ideální volbou pro ochranu a zdobení tvrdého i měkkého dřeva v interiéru. Díky své receptuře s přírodním včelím voskem a oleji proniká hluboko do struktury dřeva a poskytuje dlouhodobou ochranu proti skvrnám a prachu. Tento olej nejenže vyživuje a chrání dřevo zvnějšku i zevnitř, ale také vytváří přirozený matný a omyvatelný povrch, který zvýrazňuje kresbu dřeva.

Hlavní parametry:
- Vhodný pro tvrdé i měkké dřevo v interiéru
- Receptura s včelím voskem a oleji
- Dlouhodobá ochrana proti skvrnám a prachu
- Přirozený matný a omyvatelný povrch
- Atest na dětské hračky a přímý styk s potravinami
- Neředí se, připraven k okamžitému použití
- Vydatnost 10 m²/l
- Doporučená aplikace ve 2 - 3 vrstvách
- Doba schnutí: suchý na dotek po 2 hodinách, zcela suchý po 24 hodinách
- Aplikace štětcem ve směru vláken dřeva
- Doporučené nástroje: štětec se směsí přírodních a syntetických štětin, molitanová houba
- Dostupné velikosti: 0,75 l a 2,5 l

Balakryl voskový olej na dřevo je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní ochranu a zvýraznění krásy dřeva v interiéru. S tímto olejem můžete být jisti, že vaše dřevěné povrchy budou chráněny a zároveň esteticky zlepšeny.
Zobrazit více

Parametry

Značka Balakryl
Odstín teak
Použití interiéry
Velikost balení 0.75 l
Vhodné pro styk s potravinami ano
Na hračky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud