Balakryl voskový olej na dřevo je ideální volbou pro ochranu a zdůraznění krásy dřeva ve vašem interiéru. Díky své unikátní receptuře na bázi přírodního včelího vosku a olejů proniká hluboko do struktury dřeva, poskytujíc dlouhodobou ochranu proti skvrnám a prachu. Tento olej je vhodný pro tvrdé i měkké dřevo a může být použit na podlahy, nábytek, obložení, schodiště či hračky a dětský nábytek. S Balakryl voskovým olejem můžete očekávat vyživené a chráněné dřevo jak zvenčí, tak i zevnitř. Povrch... Celý popis

Koupit za 1 570 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Balakryl voskový olej na dřevo je ideální volbou pro ochranu a zdůraznění krásy dřeva ve vašem interiéru. Díky své unikátní receptuře na bázi přírodního včelího vosku a olejů proniká hluboko do struktury dřeva, poskytujíc dlouhodobou ochranu proti skvrnám a prachu. Tento olej je vhodný pro tvrdé i měkké dřevo a může být použit na podlahy, nábytek, obložení, schodiště či hračky a dětský nábytek.

S Balakryl voskovým olejem můžete očekávat vyživené a chráněné dřevo jak zvenčí, tak i zevnitř. Povrch oleje je přirozeně matný, omyvatelný a samoleštící. Navíc nežloutne, je bez zápachu a zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva. Díky protiskluzovému efektu je ideální i pro podlahy s častým užíváním.

Schnutí oleje je rychlé a efektivní, při teplotě 20 °C a vlhkosti vzduchu 50 % je suchý na dotek již po 2 hodinách a zcela suchý po 24 hodinách. Doporučuje se aplikovat ve 2-3 vrstvách pro optimální výsledek. Olej se neředí a je připraven k okamžitému použití, s vydatností 10 m²/l.

Pro aplikaci Balakryl voskového oleje doporučujeme použít štětec se směsí přírodních a syntetických štětin nebo molitanovou houbu. Mezi vrstvami je vhodné povrch jemně přebrousit brusným papírem. Po aplikaci oleje není nutné používat další úpravy jako laky či nátěry. Dostupný ve velikostech 0,75 l a 2,5 l.

Hlavní parametry:
- Vyživuje a chrání dřevo zvnějšku i zevnitř
- Dlouhodobá ochrana proti skvrnám a prachu
- Přirozený matný a omyvatelný povrch
- Nežloutne a je bez zápachu
- Atestováno pro dětské hračky a styk s potravinami
- Zvýrazňuje kresbu dřeva
- Protiskluzový efekt
- Neředí se, připraven k okamžitému použití
- Vydatnost 10 m²/l
- Doporučená aplikace ve 2-3 vrstvách
Zobrazit více

Parametry

Značka Balakryl
Odstín dub
Velikost balení 2.5 l
Vhodné pro styk s potravinami ano
Na hračky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud