Kruh z bambusu je skvělým základem pro vaše kreativní projekty! Můžete ho využít na výrobu lapačů snů, zvonkohér nebo jiných dekorací, které dodají vašemu prostoru jedinečný a přírodní vzhled. Díky svému designu je tento kruh také ideální pro drhané obrázky a závěsy, které zaujmou každého návštěvníka vašeho domova. S průměrem 25 cm a bambusovým průměrem 0,8 cm je tento kruh lehký, ale zároveň dostatečně pevný, abyste mohli realizovat své nápady a tvořit s ním podle vaší fantazie. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kruh z bambusu je skvělým základem pro vaše kreativní projekty! Můžete ho využít na výrobu lapačů snů, zvonkohér nebo jiných dekorací, které dodají vašemu prostoru jedinečný a přírodní vzhled. Díky svému designu je tento kruh také ideální pro drhané obrázky a závěsy, které zaujmou každého návštěvníka vašeho domova. S průměrem 25 cm a bambusovým průměrem 0,8 cm je tento kruh lehký, ale zároveň dostatečně pevný, abyste mohli realizovat své nápady a tvořit s ním podle vaší fantazie.

Hlavní parametry:
- Průměr: 25 cm
- Průměr bambusu: 0,8 cm
Zobrazit více

Články odjinud