Kouzelný bambusový kruh, který se stane základem vašich kreativních projektů! Tento lesklý a lakovaný kruh o průměru 25 cm a tloušťce 0,8 cm je ideální pro výrobu lapačů snů, zvonkohér, drhaných obrázků a mnoho dalšího. Díky kvalitnímu materiálu z bambusu bude váš výtvor nejen krásný, ale i odolný. Pusťte se do tvorby a nechte svou fantazii volný průběh s tímto univerzálním kruhem! Hlavní parametry: - Průměr: 25 cm - Tloušťka: 0,8 cm - Materiál: bambus

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kouzelný bambusový kruh, který se stane základem vašich kreativních projektů! Tento lesklý a lakovaný kruh o průměru 25 cm a tloušťce 0,8 cm je ideální pro výrobu lapačů snů, zvonkohér, drhaných obrázků a mnoho dalšího. Díky kvalitnímu materiálu z bambusu bude váš výtvor nejen krásný, ale i odolný. Pusťte se do tvorby a nechte svou fantazii volný průběh s tímto univerzálním kruhem!

Hlavní parametry:
- Průměr: 25 cm
- Tloušťka: 0,8 cm
- Materiál: bambus
Zobrazit více

Články odjinud