Přineste do vašeho domova kousek exotiky s tímto bambusovým kruhem, který můžete využít na výrobu lapače snů, zvonkoher nebo na vytváření drhaných obrázků. Lesklý a lakovaný povrch kruhu dodává eleganci každému vašemu projektu. S průměrem 25 cm a tloušťkou 0,8 cm je kruh dostatečně robustní a zároveň lehký, aby se s ním pohodlně pracovalo. Materiál z bambusu zajišťuje trvanlivost a přírodní vzhled. Pusťte svou kreativitu na volno s tímto univerzálním kruhem z bambusu! Hlavní parametry: - Průměr:... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do vašeho domova kousek exotiky s tímto bambusovým kruhem, který můžete využít na výrobu lapače snů, zvonkoher nebo na vytváření drhaných obrázků. Lesklý a lakovaný povrch kruhu dodává eleganci každému vašemu projektu. S průměrem 25 cm a tloušťkou 0,8 cm je kruh dostatečně robustní a zároveň lehký, aby se s ním pohodlně pracovalo. Materiál z bambusu zajišťuje trvanlivost a přírodní vzhled. Pusťte svou kreativitu na volno s tímto univerzálním kruhem z bambusu!

Hlavní parametry:
- Průměr: 25 cm
- Tloušťka: 0,8 cm
- Materiál: bambus
Zobrazit více

Články odjinud