Rozhodli jste se vytvořit vlastní lapač snů nebo zvonkoher a hledáte ideální základ? Tak to jste na správném místě! Tento lesklý a lakovaný bambusový kruh je právě tím, co potřebujete pro vaše tvořivé projekty. S průměrem 30 cm a tloušťkou 0,8 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii a kreativitu. Materiál z bambusu dodává vašim výtvorům přírodní a autentický vzhled, který si zamilujete. Nechte se inspirovat a tvořte s lehkostí díky tomuto skvělému bambusovému kruhu! Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozhodli jste se vytvořit vlastní lapač snů nebo zvonkoher a hledáte ideální základ? Tak to jste na správném místě! Tento lesklý a lakovaný bambusový kruh je právě tím, co potřebujete pro vaše tvořivé projekty. S průměrem 30 cm a tloušťkou 0,8 cm poskytuje dostatek prostoru pro vaši fantazii a kreativitu. Materiál z bambusu dodává vašim výtvorům přírodní a autentický vzhled, který si zamilujete. Nechte se inspirovat a tvořte s lehkostí díky tomuto skvělému bambusovému kruhu!

Hlavní parametry:
- Průměr: 30 cm
- Tloušťka: 0,8 cm
- Materiál: bambus
Zobrazit více

Články odjinud