Bambusový kruh vyšívací o průměru 22 cm je ideálním pomocníkem pro každou šikovnou ruku, která se věnuje vyšívání. Díky kovovému šroubku a preciznímu zpracování z bambusu tento kruh poskytuje skvělou podporu pro vypnutí látky během práce. Díky tomu je vyšívání jednodušší a stehy mohou být krásně pravidelné. Nechte svou kreativitu rozkvést s tímto praktickým nástrojem! Hlavní parametry: - Vnější průměr: 24 cm - Střední průměr: 23 cm - Vnitřní průměr: 22 cm - Tloušťka: 10 mm

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bambusový kruh vyšívací o průměru 22 cm je ideálním pomocníkem pro každou šikovnou ruku, která se věnuje vyšívání. Díky kovovému šroubku a preciznímu zpracování z bambusu tento kruh poskytuje skvělou podporu pro vypnutí látky během práce. Díky tomu je vyšívání jednodušší a stehy mohou být krásně pravidelné. Nechte svou kreativitu rozkvést s tímto praktickým nástrojem!

Hlavní parametry:
- Vnější průměr: 24 cm
- Střední průměr: 23 cm
- Vnitřní průměr: 22 cm
- Tloušťka: 10 mm
Zobrazit více

Články odjinud