Louskáček na ořechy APETIT od značky BANQUET je skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů různých druhů a velikostí. Díky odolné slitině zinku s chromovým povrchem je tento louskáček nejen stylový, ale také velmi funkční. S ním budete moci snadno a pohodlně otevřít i ty nejtvrdší skořápky a vychutnat si čerstvé ořechy kdykoli budete mít chuť. Značka BANQUET je známá svým sortimentem domácích potřeb a dlouholetou tradicí v oboru. S více než 2000 produkty v nabídce a stále se rozšiřujícím portfoliem... Celý popis

Koupit za 110 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček na ořechy APETIT od značky BANQUET je skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů různých druhů a velikostí. Díky odolné slitině zinku s chromovým povrchem je tento louskáček nejen stylový, ale také velmi funkční. S ním budete moci snadno a pohodlně otevřít i ty nejtvrdší skořápky a vychutnat si čerstvé ořechy kdykoli budete mít chuť. Značka BANQUET je známá svým sortimentem domácích potřeb a dlouholetou tradicí v oboru. S více než 2000 produkty v nabídce a stále se rozšiřujícím portfoliem je BANQUET spolehlivou volbou pro každou kuchyni.

Hlavní parametry:
- Materiál: odolná slitina zinku s chromovým povrchem
- Vhodný pro louskání ořechů různých druhů a velikostí
- Stylový a funkční design
- Součást sortimentu značky BANQUET s dlouholetou tradicí
- Široký výběr kvalitních domácích potřeb pro každou kuchyni
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud