Tento univerzální louskáček na ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých druhů a velikostí, jako jsou vlašské nebo lískové ořechy. Díky své konstrukci spolehlivě rozlouskne skořápku a zachová jádro ořechu nedotčené. Navíc tento praktický nástroj lze využít i k jednoduchému otevírání PET lahví. Hlavní parametry: - Univerzální louskáček pro ořechy všech druhů a velikostí - Bezpečné a snadné louskání ořechů bez poškození jejich jader - Možnost použití k otevírání PET lahví - Vyroben... Celý popis

Koupit za 218 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento univerzální louskáček na ořechy je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých druhů a velikostí, jako jsou vlašské nebo lískové ořechy. Díky své konstrukci spolehlivě rozlouskne skořápku a zachová jádro ořechu nedotčené. Navíc tento praktický nástroj lze využít i k jednoduchému otevírání PET lahví.

Hlavní parametry:
- Univerzální louskáček pro ořechy všech druhů a velikostí
- Bezpečné a snadné louskání ořechů bez poškození jejich jader
- Možnost použití k otevírání PET lahví
- Vyroben z odolné slitiny hliníku
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud