S louskáčkem na ořechy Red CULINARIA bude louskání ořechů hračkou! Tento kónický louskáček je vyroben z odolné slitiny hliníku a je ideální pro louskání ořechů různých druhů a velikostí, jako jsou vlašské ořechy, lískové ořechy a další. Díky svému designu spolehlivě rozlouskne skořápku, aniž by rozdrtil samotné jádro ořechu. Navíc tento praktický nástroj lze využít i pro snadné otevírání PET lahví. S louskáčkem Red CULINARIA bude každé louskání ořechů čistá radost! Hlavní parametry: - Barva: Červená... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na ořechy Red CULINARIA bude louskání ořechů hračkou! Tento kónický louskáček je vyroben z odolné slitiny hliníku a je ideální pro louskání ořechů různých druhů a velikostí, jako jsou vlašské ořechy, lískové ořechy a další. Díky svému designu spolehlivě rozlouskne skořápku, aniž by rozdrtil samotné jádro ořechu. Navíc tento praktický nástroj lze využít i pro snadné otevírání PET lahví. S louskáčkem Red CULINARIA bude každé louskání ořechů čistá radost!

Hlavní parametry:
- Barva: Červená
- Materiál: Slitina hliníku
- Základní / přepravní balení: 6 / 48
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud