S louskáčkem na ořechy CULINARIA Wood budete mít louskání ořechů hračkou! Díky jeho kónickému tvaru a odolné slitině hliníku zvládne bez problémů rozlousknout skořápku různých druhů ořechů, jako jsou vlašské nebo lískové ořechy, aniž by poškodil jejich jemné jádro. Navíc tento praktický pomocník dokáže snadno otevřít i PET lahve, čímž se stane nezbytným nástrojem v každé kuchyni. Hlavní parametry: - Vhodný pro louskání ořechů různých druhů a velikostí - Vyroben z odolné slitiny hliníku - Kónický... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na ořechy CULINARIA Wood budete mít louskání ořechů hračkou! Díky jeho kónickému tvaru a odolné slitině hliníku zvládne bez problémů rozlousknout skořápku různých druhů ořechů, jako jsou vlašské nebo lískové ořechy, aniž by poškodil jejich jemné jádro. Navíc tento praktický pomocník dokáže snadno otevřít i PET lahve, čímž se stane nezbytným nástrojem v každé kuchyni.

Hlavní parametry:
- Vhodný pro louskání ořechů různých druhů a velikostí
- Vyroben z odolné slitiny hliníku
- Kónický tvar pro snadné louskání
- Možnost využití pro otevírání PET lahví
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud