TINTO 16 cm - louskáček na ořechy, který vám usnadní louskání ořechů různých druhů a velikostí. Díky odolné slitině zinku a pochromovanému povrchu je tento louskáček velmi spolehlivý a odolný. Rukojeť z speciálního plastu s protiskluzovou úpravou zajišťuje pohodlné a pevné držení. S TINTO louskáčkem si můžete vychutnat ořechy bez námahy a rizika rozlousknutí. Jen pozor - není vhodný do myčky nádobí! Hlavní parametry: - Materiál: odolná slitina zinku s pochromovaným povrchem - Délka: 16 cm - Rukojeť... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

TINTO 16 cm - louskáček na ořechy, který vám usnadní louskání ořechů různých druhů a velikostí. Díky odolné slitině zinku a pochromovanému povrchu je tento louskáček velmi spolehlivý a odolný. Rukojeť z speciálního plastu s protiskluzovou úpravou zajišťuje pohodlné a pevné držení. S TINTO louskáčkem si můžete vychutnat ořechy bez námahy a rizika rozlousknutí. Jen pozor - není vhodný do myčky nádobí!

Hlavní parametry:
- Materiál: odolná slitina zinku s pochromovaným povrchem
- Délka: 16 cm
- Rukojeť z speciálního plastu s protiskluzovou úpravou
- Vhodný pro louskání různých druhů ořechů (vlašské, lístkové apod.)
- Není vhodný do myčky nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud