Louskáček na ořechy Banquet 28505007 Tinto je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. S jeho pomocí můžete rychle a snadno otevřít ořechy nebo skořápky. Tento praktický louskáček je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Rukojeť je vyrobena z plastu s protiskluzovou úpravou, což zajišťuje pohodlný a pevný úchop. S délkou 16 cm je louskáček pohodlně velký a snadno ovladatelný. Při údržbě je důležité vědět, že není vhodné ho mýt v myčce... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček na ořechy Banquet 28505007 Tinto je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. S jeho pomocí můžete rychle a snadno otevřít ořechy nebo skořápky. Tento praktický louskáček je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Rukojeť je vyrobena z plastu s protiskluzovou úpravou, což zajišťuje pohodlný a pevný úchop. S délkou 16 cm je louskáček pohodlně velký a snadno ovladatelný. Při údržbě je důležité vědět, že není vhodné ho mýt v myčce na nádobí.

Hlavní parametry:
- Materiál: slitina zinku s pochromovaným povrchem
- Rukojeť z plastu s protiskluzovou úpravou
- Délka: 16 cm
- Není vhodné mýt v myčce na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud