Rozmarná 3D barva v praktické konturovací lahvičce je tou správnou volbou pro všechny vaše kreativní projekty. S touto univerzální barvou můžete snadno ozdobit různé povrchy, jako je dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton nebo kov. Díky jedinečné lahvičce můžete snadno aplikovat barvu na požadovaná místa a vytvářet tak originální nápisy, malé 3D dekorace, tečky nebo kresby, které zaujmou každého pozorovatele. Buďte kreativní a pusťte se do tvorby s touto... Celý popis

Koupit za 63 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozmarná 3D barva v praktické konturovací lahvičce je tou správnou volbou pro všechny vaše kreativní projekty. S touto univerzální barvou můžete snadno ozdobit různé povrchy, jako je dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton nebo kov. Díky jedinečné lahvičce můžete snadno aplikovat barvu na požadovaná místa a vytvářet tak originální nápisy, malé 3D dekorace, tečky nebo kresby, které zaujmou každého pozorovatele. Buďte kreativní a pusťte se do tvorby s touto skvělou 3D barvou!

Hlavní parametry:
- 3D barva v praktické konturovací lahvičce
- Vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton, kov
- Ideální pro vytváření nápisů, malých 3D dekorací, teček a kreseb
- Snadná aplikace díky speciální lahvičce
- Skvělá volba pro kreativní projekty a DIY aktivity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud