S těmito popisovači na textil na vodní bázi budete mít nekonečné možnosti pro vaše kreativní projekty! Díky špičce těchto popisovačů můžete snadno nakreslit tenkou konturu nebo vybarvit větší plochy textilu. A co víc, po zažehlení při 150 °C z rubové strany se barva stane odolnou vůči praní a vydrží až do teploty 60 °C. S těmito popisovači budete mít jistotu, že vaše textilie budou vypadat skvěle i po mnoha praních. Hlavní parametry: - Popisovače na textil na vodní bázi - Možnost nakreslit tenkou... Celý popis

Koupit za 830 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito popisovači na textil na vodní bázi budete mít nekonečné možnosti pro vaše kreativní projekty! Díky špičce těchto popisovačů můžete snadno nakreslit tenkou konturu nebo vybarvit větší plochy textilu. A co víc, po zažehlení při 150 °C z rubové strany se barva stane odolnou vůči praní a vydrží až do teploty 60 °C. S těmito popisovači budete mít jistotu, že vaše textilie budou vypadat skvěle i po mnoha praních.

Hlavní parametry:
- Popisovače na textil na vodní bázi
- Možnost nakreslit tenkou konturu nebo vybarvit větší plochy
- Po zažehlení při 150 °C odolné vůči praní do 60 °C
- Barva z textilie nelze odstranit
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jovi

Články odjinud