Rozkošná barva na hedvábí od renomované francouzské značky Pébeo je tím pravým doplňkem pro vaše kreativní projekty. S touto barvou můžete snadno ozdobit a oživit vaše hedvábné látky, šátky či šperky. Díky své vysoké kvalitě a intenzivním barvám vytvoříte jedinečné a trvanlivé designy, které budou okouzlovat každého, kdo je uvidí. Pébeo barva na hedvábí je snadno použitelná a rychleschnoucí, což vám umožní rychle se ponořit do světa tvorby a tvořit s nekonečnou inspirací. Hlavní parametry: - Barva... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozkošná barva na hedvábí od renomované francouzské značky Pébeo je tím pravým doplňkem pro vaše kreativní projekty. S touto barvou můžete snadno ozdobit a oživit vaše hedvábné látky, šátky či šperky. Díky své vysoké kvalitě a intenzivním barvám vytvoříte jedinečné a trvanlivé designy, které budou okouzlovat každého, kdo je uvidí. Pébeo barva na hedvábí je snadno použitelná a rychleschnoucí, což vám umožní rychle se ponořit do světa tvorby a tvořit s nekonečnou inspirací.

Hlavní parametry:
- Barva na hedvábí francouzské značky Pébeo
- Intenzivní a trvanlivé barvy
- Snadné použití a rychleschnutí
- Ideální pro ozdobení hedvábných látek, šátků a šperků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pébéo

Články odjinud