Vytvořte si originální a precizní design na textil nebo hedvábí s touto konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem. Barva na vodní bázi je ideální pro použití s tekutými barvami a umožňuje vám jednoduše konturovat vaše návrhy přímo z tuby. Díky aplikaci linie s touto barvou zabráníte rozpíjení tekuté barvy a získáte precizní výsledek. Po nanesení kontury nechte barvu důkladně zaschnout, případně můžete proces urychlit pomocí fénu. Po zaschnutí můžete barvy fixovat zažehlením na bavlněný... Celý popis

Koupit za 43 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si originální a precizní design na textil nebo hedvábí s touto konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem. Barva na vodní bázi je ideální pro použití s tekutými barvami a umožňuje vám jednoduše konturovat vaše návrhy přímo z tuby. Díky aplikaci linie s touto barvou zabráníte rozpíjení tekuté barvy a získáte precizní výsledek. Po nanesení kontury nechte barvu důkladně zaschnout, případně můžete proces urychlit pomocí fénu. Po zaschnutí můžete barvy fixovat zažehlením na bavlněný program. S touto konturovací barvou je vaše kreativita bez hranic!

Hlavní parametry:
- Typ barvy: Konturovací barva na vodní bázi
- Aplikace: Praktický detailní hrot umožňuje snadnou aplikaci
- Kompatibilita: Funguje se všemi tekutými barvami na textil nebo hedvábí
- Objem: 20 ml
- Fixace: Po zaschnutí fixujte zažehlením na bavlněný program
Zobrazit více

Články odjinud