S konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem Kontura bude vaše textilní nebo hedvábná tvorba ještě preciznější a jednodušší! Tato barva na vodní bázi je ideální pro konturování s všemi tekutými barvami a díky možnosti aplikace přímo z tuby je použití velmi snadné. Stačí jen lehce mačkat flakon a vytvářet perfektní linie, které zabraňují rozpíjení se barev dál. Počkejte, než začnete s aplikací barvy, a nechte konturu důkladně zaschnout – můžete proces urychlit i pomocí fénu. Po zaschnutí... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem Kontura bude vaše textilní nebo hedvábná tvorba ještě preciznější a jednodušší! Tato barva na vodní bázi je ideální pro konturování s všemi tekutými barvami a díky možnosti aplikace přímo z tuby je použití velmi snadné. Stačí jen lehce mačkat flakon a vytvářet perfektní linie, které zabraňují rozpíjení se barev dál. Počkejte, než začnete s aplikací barvy, a nechte konturu důkladně zaschnout – můžete proces urychlit i pomocí fénu. Po zaschnutí lze barvy fixovat žehlením na bavlněném programu, což zajistí trvanlivost vaší tvorby. Zkrátka s Konturou budete mít vždy dokonalý výsledek!

Hlavní parametry:
- Typ barvy: Konturovací barva na vodní bázi
- Kompatibilita: Funguje s tekutými barvami na textil nebo hedvábí
- Aplikace: Možnost konturování přímo z tuby s detailním hrotem
- Objem: 20 ml
- Fixace: Zažehlením na bavlněném programu
Zobrazit více

Články odjinud