Získejte precizní výsledky s touto konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem. Díky vodní bázi je ideální pro použití s tekutými barvami na textil nebo hedvábí. S jednoduchým mačkáním tuby můžete snadno vytvářet jemné linie a zabránit rozmazání barvy. Počkejte, než začnete s aplikací barvy, až se kontura zcela zaschne – můžete tento proces urychlit i fénem. Po fixaci zažehlením na bavlněný program budou vaše návrhy trvanlivé a odolné. S objemem 20 ml máte k dispozici dostatek produktu... Celý popis

Koupit za 43 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte precizní výsledky s touto konturovací barvou v tubě s praktickým detailním hrotem. Díky vodní bázi je ideální pro použití s tekutými barvami na textil nebo hedvábí. S jednoduchým mačkáním tuby můžete snadno vytvářet jemné linie a zabránit rozmazání barvy. Počkejte, než začnete s aplikací barvy, až se kontura zcela zaschne – můžete tento proces urychlit i fénem. Po fixaci zažehlením na bavlněný program budou vaše návrhy trvanlivé a odolné. S objemem 20 ml máte k dispozici dostatek produktu pro vaše kreativní projekty.

Hlavní parametry:
- Typ: Konturovací barva
- Báze: Vodní
- Objem: 20 ml
- Aplikace: Detailní hrot pro precizní práci
- Kompatibilita: S tekutými barvami na textil a hedvábí
- Fixace: Zažehlením na bavlněný program
- Další informace: Ideální pro tvorbu jemných linek a kontur
Zobrazit více

Články odjinud