Rozpíjejte barvy jako profík s vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí. S touto kouzelnou barvou můžete vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozlití. Inspirujte se akvarelem a vytvářejte na látkách zajímavé efekty a přechody. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno frkají a rozpíjejí, což je dělá ideální pro batikové vzory. Experimentujte s „magickou“ solí pro vytvoření mramorových vzorů. Po zaschnutí stačí jednoduše zažehlit z druhé strany a barva je fixována. A nezapomeňte,... Celý popis

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozpíjejte barvy jako profík s vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí. S touto kouzelnou barvou můžete vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozlití. Inspirujte se akvarelem a vytvářejte na látkách zajímavé efekty a přechody. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno frkají a rozpíjejí, což je dělá ideální pro batikové vzory. Experimentujte s „magickou“ solí pro vytvoření mramorových vzorů. Po zaschnutí stačí jednoduše zažehlit z druhé strany a barva je fixována. A nezapomeňte, tyto barvy fungují skvěle i na dřevě, vytvoříte s nimi efekt podobný lazuře. Objem: 50 ml.

Hlavní parametry:
- Vysoce pigmentovaná tekutá barva
- Ideální pro textil a hedvábí
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a okrajů
- Odolná proti rozlití
- Skvělá pro batikové vzory
- Možnost vytváření mramorových vzorů s efektovou solí
- Fixace zažehlením
- Vhodná i pro dřevo
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud