S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozmazání budete moci tvořit nádherné efekty a barevné přechody podobné těm v akvarelu. Barvy mají tekutou konzistenci, díky které se skvěle roztírají a frkají, což je dělá ideální volbou i pro vytváření batikových vzorů. A to není vše – s pomocí efektové „magické“ soli můžete na textilu vytvořit dokonce i úchvatné mramorové vzory! Po vytvoření... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozmazání budete moci tvořit nádherné efekty a barevné přechody podobné těm v akvarelu. Barvy mají tekutou konzistenci, díky které se skvěle roztírají a frkají, což je dělá ideální volbou i pro vytváření batikových vzorů. A to není vše – s pomocí efektové „magické“ soli můžete na textilu vytvořit dokonce i úchvatné mramorové vzory! Po vytvoření díla je důležité fixovat barvy zažehlením na opačné straně. Tato barva není určena pouze pro textil a hedvábí, ale také na dřevo, kde vytvoří efekt velmi podobný lazuře. V balení najdete 50 ml této kouzelné barvy, která je ideální pro všechny vaše tvořivé projekty.

Hlavní parametry:
- Vysoce pigmentovaná tekutá barva
- Ideální pro textil, hedvábí a dřevo
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a barevných přechodů
- Odolná proti rozmazání
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud