S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky blokátorům a konturám můžete vytvářet precizní linie, vzory a okraje, aniž by se barva roztekla. S touto barvou můžete na textilu vytvářet zajímavé efekty a přechody, které připomínají akvarel. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a roztírají, což je dělá ideální i pro batikové vzory. Experimentováním s efektovou solí můžete vytvořit na textilu úchvatné mramorové vzory. Po zaschnutí se... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky blokátorům a konturám můžete vytvářet precizní linie, vzory a okraje, aniž by se barva roztekla. S touto barvou můžete na textilu vytvářet zajímavé efekty a přechody, které připomínají akvarel. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a roztírají, což je dělá ideální i pro batikové vzory. Experimentováním s efektovou solí můžete vytvořit na textilu úchvatné mramorové vzory. Po zaschnutí se barva fixuje žehlením na rubové straně textilu. A nezapomeňte, tyto barvy skvěle fungují i na dřevě, vytvoříte s nimi efekt podobný lazuře. Prozkoumejte naši nabídku hedvábných šátků, šálů a dalších produktů v kategorii hedvábí a pusťte se do tvorby!

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Ideální pro textil a hedvábí
- Vysoce pigmentované barvy s možností vytváření jemných linek a vzorů
- Vhodné pro blokování a konturování
- Možnost vytvářet efekty podobné akvarelu
- Skvěle se frkají a rozpíjejí
- Perfektní pro vytváření batikových vzorů
- Možnost vytváření mramorových vzorů s efektovou solí
- Fixace žehlením po zaschnutí
- Vhodné i pro malování na dřevo
Zobrazit více

Články odjinud