S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky ní můžete vytvářet jemné linie, vzory a okraje s precizností, která vás ohromí. Blokátory a kontury zajistí, že barva zůstane tam, kde má být, a nezateče. S touto barvou můžete na textilu vytvářet efekty a přechody podobné těm akvarelovým, a to díky její tekuté konzistenci, která umožňuje snadné frkání a rozpíjení. Ideální je také pro vytváření batikových vzorů. A co víc, s efektovou „magickou“ solí... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky ní můžete vytvářet jemné linie, vzory a okraje s precizností, která vás ohromí. Blokátory a kontury zajistí, že barva zůstane tam, kde má být, a nezateče. S touto barvou můžete na textilu vytvářet efekty a přechody podobné těm akvarelovým, a to díky její tekuté konzistenci, která umožňuje snadné frkání a rozpíjení. Ideální je také pro vytváření batikových vzorů. A co víc, s efektovou „magickou“ solí můžete vytvořit na textilu úchvatné mramorové vzory. Po vytvoření díla je potřeba ho fixovat zažehlením po opačné straně. A nezapomeňte, že tyto tekuté barvy fungují fantasticky i na dřevě, kde vytvářejí výsledek velmi podobný lazurování. Tak proč nezkusit něco nového a nevytvořit si vlastní umělecké dílo?

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Ideální pro textil a hedvábí
- Vysoká pigmentace
- Možnost vytvářet jemné linie, vzory a okraje
- Snadné frkání a rozpíjení
- Použití blokátorů a kontur pro precizní výsledky
- Možnost vytváření batikových vzorů
- Možnost vytvoření mramorových vzorů s efektovou solí
- Fixace zažehlením po opačné straně
- Skvělé výsledky i na dřevě
Zobrazit více

Články odjinud