S vysoko pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí, kterou máte před sebou, se stanete skutečným umělcem! S pomocí blokátorů a kontur můžete vytvářet precizní linie, vzory a okraje, aniž by barva zatékala. Díky své tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a rozpíjejí, což je činí ideální volbou pro vytváření zajímavých efektů a přechodů podobných akvarelovým malbám. S těmito barvami můžete experimentovat na textilu a vytvářet jedinečné batikové vzory, které dodají vašim kouskům osobitý... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S vysoko pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí, kterou máte před sebou, se stanete skutečným umělcem! S pomocí blokátorů a kontur můžete vytvářet precizní linie, vzory a okraje, aniž by barva zatékala. Díky své tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a rozpíjejí, což je činí ideální volbou pro vytváření zajímavých efektů a přechodů podobných akvarelovým malbám. S těmito barvami můžete experimentovat na textilu a vytvářet jedinečné batikové vzory, které dodají vašim kouskům osobitý vzhled. A co víc, pokud se rozhodnete použít efektovou „magickou“ sůl, můžete na textilu vytvořit úchvatné mramorové vzory, které budou jistě okouzlující. Po vyschnutí je doporučeno fixovat barvy žehlením na opačné straně, aby byl výsledek trvanlivý. A nezapomeňte, že tyto tekuté barvy jsou také skvělé pro práci s dřevem - výsledek je podobný efektu lazuře. Tak neváhejte a pusťte se do tvorby s tímto kouzelným 50 ml balením barev!

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Ideální pro textil a hedvábí
- Vysoká pigmentace
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a efektů
- Fixace žehlením
- Skvělé pro práci s dřevem
Zobrazit více

Články odjinud