Přineste svým textilním a hedvábným projektům nový rozměr s vysoce pigmentovanou tekutou barvou, která vám umožní tvořit jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozlití. Díky blokátorům a konturám můžete dosáhnout precizních detailů a vytvářet efekty podobné akvarelu. S tekutou konzistencí se barvy snadno nanášejí a rozpíjejí, což je činí ideálními i pro techniku batiku. Experimentujte s efektovou solí a vytvářejte na textilu fascinující mramorové vzory. Po zaschnutí fixujte barvy žehlením na rubu... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým textilním a hedvábným projektům nový rozměr s vysoce pigmentovanou tekutou barvou, která vám umožní tvořit jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozlití. Díky blokátorům a konturám můžete dosáhnout precizních detailů a vytvářet efekty podobné akvarelu. S tekutou konzistencí se barvy snadno nanášejí a rozpíjejí, což je činí ideálními i pro techniku batiku. Experimentujte s efektovou solí a vytvářejte na textilu fascinující mramorové vzory. Po zaschnutí fixujte barvy žehlením na rubu látky. A nezapomeňte, tyto barvy fungují skvěle i na dřevě, kde vytvářejí efekt podobný lazurování. Rozměr lahvičky: 50 ml.

Hlavní parametry:
- Vysoce pigmentovaná tekutá barva pro textil a hedvábí
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a okrajů bez rozlití
- Ideální pro blokátory, kontury a batikové vzory
- Možnost vytváření mramorových efektů s efektovou solí
- Fixace žehlením na rubu látky
- Vhodné i pro dřevo
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud