S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se můžete stát skutečným umělcem! Díky své schopnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez zatékání nabízí nekonečné možnosti tvorby. S touto barvou můžete na textilu vytvářet efekty a přechody podobné akvarelu, či dokonce batikové vzory. Experimentujte s blokátory, konturami a efektovou solí pro ještě zajímavější výsledky. Po usušení jednoduše fixujte zažehlením a vaše umělecké dílo bude trvanlivé. A nejen na textilu - zkuste tuto... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se můžete stát skutečným umělcem! Díky své schopnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez zatékání nabízí nekonečné možnosti tvorby. S touto barvou můžete na textilu vytvářet efekty a přechody podobné akvarelu, či dokonce batikové vzory. Experimentujte s blokátory, konturami a efektovou solí pro ještě zajímavější výsledky. Po usušení jednoduše fixujte zažehlením a vaše umělecké dílo bude trvanlivé. A nejen na textilu - zkuste tuto barvu i na dřevě a přesvědčte se o podobnosti s lazurí. Rozměry: 50 ml.

Hlavní parametry:
- Vysoce pigmentovaná tekutá barva
- Možnost vytvářet jemné linie, vzory a okraje
- Bez zatékání
- Ideální pro tvorbu efektů podobných akvarelu a batikových vzorů
- Fixace zažehlením
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud