S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky blokátorům a konturám můžete vytvářet precizní linie, vzory a okraje, aniž by barva zbytečně zatekla. Experimentujte s různými technikami a vytvářejte na látkách fascinující efekty a přechody, které připomínají akvarel. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a roztírají, což je činí ideálními i pro tvorbu batikových vzorů. A pokud se odvážíte použít efektovou „magickou“ sůl, můžete vytvořit... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky blokátorům a konturám můžete vytvářet precizní linie, vzory a okraje, aniž by barva zbytečně zatekla. Experimentujte s různými technikami a vytvářejte na látkách fascinující efekty a přechody, které připomínají akvarel. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a roztírají, což je činí ideálními i pro tvorbu batikových vzorů. A pokud se odvážíte použít efektovou „magickou“ sůl, můžete vytvořit na textilu úchvatné mramorové vzory. Po zaschnutí je nutné barvy fixovat žehlením z rubové strany. A nezapomeňte, že tyto tekuté barvy jsou skvělé i na dřevo – výsledek je velmi podobný efektu lazury. Tak proč nevyzkoušet nové techniky a objevit svou kreativitu?

**Hlavní parametry:**
- Typ: tekutá barva
- Použití: textil, hedvábí, dřevo
- Obsah: 50 ml
- Fixace: žehlením z rubové strany
Zobrazit více

Články odjinud