S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez rizika zatékání barvy budete moci na textilu tvořit efekty a přechody podobné těm akvarelovým. Tekutá konzistence umožňuje snadné frkání a rozpíjení, což je ideální pro vytváření batikových vzorů. A co víc, s pomocí efektové "magické" soli můžete vytvářet na textilu úchvatné mramorové vzory. Nezapomeňte barvu důkladně promíchat před použitím, aby se... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez rizika zatékání barvy budete moci na textilu tvořit efekty a přechody podobné těm akvarelovým. Tekutá konzistence umožňuje snadné frkání a rozpíjení, což je ideální pro vytváření batikových vzorů. A co víc, s pomocí efektové "magické" soli můžete vytvářet na textilu úchvatné mramorové vzory. Nezapomeňte barvu důkladně promíchat před použitím, aby se pigmenty rovnoměrně rozložily. Po zaschnutí je nutné fixovat ji žehlením na rubové straně. A nejen na textilu – tyto tekuté barvy fungují skvěle i na dřevě, kde vytvářejí efekt velmi podobný lazurování. Prozkoumejte svou kreativitu a objevte nové možnosti s těmito fantastickými barvami!

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Ideální pro textil a hedvábí
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a efektů
- Nezateče, lze použít blokátory a kontury
- Skvělá pro batikové vzory
- Možnost vytváření mramorových vzorů s efektovou solí
- Tekutá konzistence pro snadné frkání a rozpíjení
- Fixace žehlením po zaschnutí
- Vhodné i pro práci s dřevem
Zobrazit více

Články odjinud