S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje pomocí blokátorů a kontur budete moci dosahovat úžasných efektů, aniž by barva zbytečně zatekla. Její vodnatá konzistence umožňuje snadné frkání a rozpíjení, což je činí ideální volbou pro vytváření zajímavých batikových vzorů nebo přechodů podobných akvarelu. S použitím efektové „magické“ soli navíc můžete na textilu vytvářet úchvatné mramorové vzory.... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje pomocí blokátorů a kontur budete moci dosahovat úžasných efektů, aniž by barva zbytečně zatekla. Její vodnatá konzistence umožňuje snadné frkání a rozpíjení, což je činí ideální volbou pro vytváření zajímavých batikových vzorů nebo přechodů podobných akvarelu. S použitím efektové „magické“ soli navíc můžete na textilu vytvářet úchvatné mramorové vzory. Po dokončení práce se barva snadno fixuje zažehlením na opačné straně. Tato univerzální barva není určena pouze pro textil a hedvábí - zkuste ji aplikovat i na dřevo a podívejte se sami, jak úžasně připomíná výsledek lazury.

**Hlavní parametry:**
- Typ: Tekutá barva
- Použití: Textil, hedvábí, dřevo
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud