S těmito vysoce pigmentovanými tekutými barvami na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky nim můžete vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozmazání. Jejich vodnatá konzistence umožňuje snadné frkání a rozpíjení, což je činí ideálními nejen pro kreslení, ale i pro vytváření batikových vzorů. S jejich pomocí můžete na textilu dosáhnout efektů podobných akvarelu a s přidáním efektové soli vytvořit nádherné mramorové vzory. Po vytvoření uměleckého díla je stačí fixovat zažehlením... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S těmito vysoce pigmentovanými tekutými barvami na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky nim můžete vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez obav z rozmazání. Jejich vodnatá konzistence umožňuje snadné frkání a rozpíjení, což je činí ideálními nejen pro kreslení, ale i pro vytváření batikových vzorů. S jejich pomocí můžete na textilu dosáhnout efektů podobných akvarelu a s přidáním efektové soli vytvořit nádherné mramorové vzory. Po vytvoření uměleckého díla je stačí fixovat zažehlením na opačné straně. A nezapomeňte, že tyto barvy dokáží kouzla i na dřevě, kde vytvářejí efekty podobné lazurám.

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Ideální pro textil a hedvábí
- Vysoká pigmentace
- Vodnatá konzistence pro snadné frkání a rozpíjení
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a okrajů
- Perfektní pro blokátory a kontury bez rozmazání
- Skvělé pro vytváření batikových vzorů
- Možnost vytváření efektových mramorových vzorů s pomocí soli
- Fixace zažehlením po vytvoření vzoru
- Skvělé výsledky i na dřevě, podobné lazurám
Zobrazit více

Články odjinud