S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky své schopnosti zůstat na místě a nezatecích se můžete těšit na precizní a krásné výsledky. Vytvářejte jemné linie, vzory a okraje pomocí blokátorů a kontur a experimentujte s různými efekty podobnými akvarelu. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a perfektně se rozpíjejí, což je činí ideální volbou i pro batikové vzory. A co víc, s pomocí efektové "magické" soli můžete vytvořit na textilu... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky své schopnosti zůstat na místě a nezatecích se můžete těšit na precizní a krásné výsledky. Vytvářejte jemné linie, vzory a okraje pomocí blokátorů a kontur a experimentujte s různými efekty podobnými akvarelu. Díky tekuté konzistenci se barvy snadno nanášejí a perfektně se rozpíjejí, což je činí ideální volbou i pro batikové vzory. A co víc, s pomocí efektové "magické" soli můžete vytvořit na textilu úchvatné mramorové vzory. Ať už zdobíte hedvábné šátky či tvoříte na dřevě, tyto barvy vám otevřou nové možnosti v tvůrčím procesu. Po usušení je stačí fixovat zažehlením na opačné straně. Rozměry: 50 ml.

**Hlavní parametry:**
- Vysoce pigmentovaná tekutá barva
- Ideální pro textil a hedvábí
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a okrajů
- Odolná proti rozpíjení
- Skvělá pro tvorbu batikových vzorů
- Možnost vytváření mramorových efektů s efektovou solí
- Fixace zažehlením
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud