S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se vaše tvořivost dostane na zcela novou úroveň. Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje pomocí blokátorů a kontur budete moci doslova kouzlit s různými efekty, aniž by barva zatekla. Vytvářejte na textilu zajímavé efekty a přechody podobné akvarelovým malbám či se pusťte do tvorby batikových vzorů díky tekuté konzistenci, která umožňuje snadné frkání a rozpíjení barev. Experimentujte s efektovou „magickou“ solí a vytvořte... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se vaše tvořivost dostane na zcela novou úroveň. Díky možnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje pomocí blokátorů a kontur budete moci doslova kouzlit s různými efekty, aniž by barva zatekla. Vytvářejte na textilu zajímavé efekty a přechody podobné akvarelovým malbám či se pusťte do tvorby batikových vzorů díky tekuté konzistenci, která umožňuje snadné frkání a rozpíjení barev. Experimentujte s efektovou „magickou“ solí a vytvořte na textilu úchvatné mramorové vzory. Po uschnutí jednoduše fixujte zažehlením po opačné straně a vaše dílo bude stát za to. A nezapomeňte, že tyto tekuté barvy fungují skvěle i na dřevě, kde vytvoříte výsledek velmi podobný lazuře. Začněte tvořit s objemem 50 ml této úžasné barvy!

Hlavní parametry:
- Vysoce pigmentovaná tekutá barva na textil a hedvábí
- Možnost vytváření jemných linek, vzorů a okrajů s pomocí blokátorů a kontur
- Ideální pro tvorbu efektů a přechodů podobných akvarelovým malbám
- Skvělé pro vytváření batikových vzorů díky tekuté konzistenci
- Možnost vytváření mramorových vzorů s pomocí efektové soli
- Fixace zažehlením po opačné straně
- Vhodné i pro použití na dřevě s výsledkem podobným lazuře
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud