S Vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky schopnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez rizika zatékání, můžete na textilu dosáhnout efektů podobných akvarelu. Barva se snadno aplikuje pomocí blokátorů a kontur a díky tekuté konzistenci se skvěle frká a rozpíjí. Ideální volba pro tvorbu batikových vzorů či experimentování s efektovou „magickou“ solí pro mramorové vzory. Po vytvoření díla jednoduše fixujte zažehlením z opačné strany. A nejen... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Vysoce pigmentovanou tekutou barvou na textil a hedvábí se stanete skutečným umělcem! Díky schopnosti vytvářet jemné linie, vzory a okraje bez rizika zatékání, můžete na textilu dosáhnout efektů podobných akvarelu. Barva se snadno aplikuje pomocí blokátorů a kontur a díky tekuté konzistenci se skvěle frká a rozpíjí. Ideální volba pro tvorbu batikových vzorů či experimentování s efektovou „magickou“ solí pro mramorové vzory. Po vytvoření díla jednoduše fixujte zažehlením z opačné strany. A nejen na textilu - zkuste tyto barvy i na dřevě a objevte podobnost s lazuří. Kreativní možnosti s těmito barvami jsou nekonečné!

Hlavní parametry:
- Objem: 50 ml
- Vysoká pigmentace pro intenzivní barvy
- Ideální pro vytváření jemných linek, vzorů a efektů bez zatékání
- Skvěle se frká a rozpíjí díky tekuté konzistenci
- Možnost vytváření batikových vzorů a mramorových efektů
- Fixace zažehlením po vytvoření díla
Zobrazit více

Články odjinud