S námi můžete objevit magický svět tekutých barev, které promění váš textil a hedvábí v umělecké dílo plné jemných pastelových odstínů a akvarelových efektů. Díky unikátní konzistenci těchto barev můžete snadno vytvářet zajímavé vzory, linie a okraje, aniž by se barvy roztekly. Experimentujte s blokátory, konturami a efektovou solí pro úchvatné mramorové vzory nebo batikové efekty. Po zaschnutí stačí jednoduše zažehlit z druhé strany textilu a vaše umělecké dílo bude trvanlivé. A nejen to, tyto... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S námi můžete objevit magický svět tekutých barev, které promění váš textil a hedvábí v umělecké dílo plné jemných pastelových odstínů a akvarelových efektů. Díky unikátní konzistenci těchto barev můžete snadno vytvářet zajímavé vzory, linie a okraje, aniž by se barvy roztekly. Experimentujte s blokátory, konturami a efektovou solí pro úchvatné mramorové vzory nebo batikové efekty. Po zaschnutí stačí jednoduše zažehlit z druhé strany textilu a vaše umělecké dílo bude trvanlivé. A nejen to, tyto tekuté barvy můžete vyzkoušet i na dřevě a vytvořit podobné efekty jako s lazuří. Přineste do svých projektů nový rozměr s našimi tekutými barvami!

**Hlavní parametry:**
- Objem: 50 ml
Zobrazit více

Články odjinud