Vysoce výkonné čerpadlo pro nejvyšší nároky v mobilním sektoru! Toto čerpadlo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a výkonné řešení pro své mobilní potřeby. Díky automatickému odvzdušnění, zpětnému ventilu, ochraně proti suchému běhu a sítku na nečistoty vám toto čerpadlo poskytne bezproblémový provoz a dlouhou životnost. S jeho kompaktními rozměry a nízkou hmotností je ideální pro přenášení a použití na různých místech. Hlavní parametry: - Připojení hadice: ø 10 mm - Výtlak: 14... Celý popis
Koupit za 1 085 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Barwig Ponorné čerpadlo 22 l BWV088
Doprava:
zdarma
Skladem
1 085 Kč
Koupit za 1 085 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Vysoce výkonné čerpadlo pro nejvyšší nároky v mobilním sektoru! Toto čerpadlo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé a výkonné řešení pro své mobilní potřeby. Díky automatickému odvzdušnění, zpětnému ventilu, ochraně proti suchému běhu a sítku na nečistoty vám toto čerpadlo poskytne bezproblémový provoz a dlouhou životnost. S jeho kompaktními rozměry a nízkou hmotností je ideální pro přenášení a použití na různých místech.
Hlavní parametry:
- Připojení hadice: ø 10 mm
- Výtlak: 14 m
- Průtok: 22 l/min
- Napětí: 12V
- Jmenovitý proud: 4,2 A
- Délka kabelu: 1 m
- Tlak: 1,4 bar
- Rozměry (Š x H x V): 80 × 80 × 135 mm
- Hmotnost: 0,29 kg
14 dnů na vrácení
Odesíláme do 24 hodin
Doprava do 3 dnů
Individuální přístup
Hlavní parametry:
- Připojení hadice: ø 10 mm
- Výtlak: 14 m
- Průtok: 22 l/min
- Napětí: 12V
- Jmenovitý proud: 4,2 A
- Délka kabelu: 1 m
- Tlak: 1,4 bar
- Rozměry (Š x H x V): 80 × 80 × 135 mm
- Hmotnost: 0,29 kg
14 dnů na vrácení
Odesíláme do 24 hodin
Doprava do 3 dnů
Individuální přístup
Parametry
| Hmotnost | 0.5 kg |
| Maximální čerpané množství | 1320 l/hod |
| Maximální ponorná hloubka | 0 m |
| Příkon | 50 W |
| Výrobce | Barwig |
| Druh čerpadla | ponorná |
| Napětí | 12 V |
| Výtlačná výška (výtlak) | 14 m |
| Délka kabelu | 1 m |
| Max průměr pevných částic | 0 mm |
| Výkon motoru | 50 W |
| Na vodu | ano |
| Dopravní výška | 14 m |
| Maximální tlak | 1.4 bar |
| S napětím 12 V | ano |
| Čerpadla pro čerpání kapalin v automobilových systémech | ano |