Tekutá guma ve spreji je revolučním řešením pro rychlou a snadnou opravu prasklin a netěsností na různých typech povrchů. Díky jednoduché aplikaci ve spreji si s tímto výrobkem poradí každý - stačí postříkat postiženou oblast a nechat zaschnout. Tekutá guma vytváří vzduchotěsný povlak, který účinně chrání před pronikáním vlhkosti a koroze. S tímto produktem budete mít rychle vyřešené drobné opravy a zabezpečíte tak dlouhodobou ochranu vašeho majetku. Hlavní parametry: - Tekutá guma ve spreji pro... Celý popis

Koupit za 205 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tekutá guma ve spreji je revolučním řešením pro rychlou a snadnou opravu prasklin a netěsností na různých typech povrchů. Díky jednoduché aplikaci ve spreji si s tímto výrobkem poradí každý - stačí postříkat postiženou oblast a nechat zaschnout. Tekutá guma vytváří vzduchotěsný povlak, který účinně chrání před pronikáním vlhkosti a koroze. S tímto produktem budete mít rychle vyřešené drobné opravy a zabezpečíte tak dlouhodobou ochranu vašeho majetku.

Hlavní parametry:
- Tekutá guma ve spreji pro rychlou opravu prasklin a netěsností
- Jednoduchá aplikace pomocí spreje
- Vytváří vzduchotěsný povlak
- Chrání před pronikáním vlhkosti a koroze
- Ideální pro použití na různých typech povrchů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauhus
Velikost balení 400 ml
polyuretanové tmely ano
lepící pásky ano
univerzální lepidla ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud