Baumit Nivello 50 25 kg

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Baumit Nivello 50 je samonivelační stěrka na bázi cementu, která se vyznačuje vysokou kvalitou a univerzálností. Tato stěrka je ideální pro použití i na rizikové podklady, což z ní činí skvělou volbu pro různé typy projektů. Díky svému složení je vhodná i pro nestandardní podklady jako je exteriér nebo dřevěné podklady, avšak je důležité vždy předem ověřit stav podkladu. Baumit Nivello 50 je cementem pojena zušlechtěná samonivelační stěrka, která splňuje normu EN 13 813 a má klasifikaci CT-C30-F6.... Celý popis

Koupit za 476 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Baumit Nivello 50 je samonivelační stěrka na bázi cementu, která se vyznačuje vysokou kvalitou a univerzálností. Tato stěrka je ideální pro použití i na rizikové podklady, což z ní činí skvělou volbu pro různé typy projektů. Díky svému složení je vhodná i pro nestandardní podklady jako je exteriér nebo dřevěné podklady, avšak je důležité vždy předem ověřit stav podkladu.

Baumit Nivello 50 je cementem pojena zušlechtěná samonivelační stěrka, která splňuje normu EN 13 813 a má klasifikaci CT-C30-F6. Tato stěrka je navržena k vyrovnání cementových potěrů před pokládáním dlažby nebo nášlapných podlahových vrstev jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky svým vlastnostem je vhodná i pro potěry s podlahovým vytápěním, což zajišťuje optimální podmínky pro další práce na podlaze.

---

Hlavní parametry:
- Samonivelační stěrka na bázi cementu
- Vhodná i na rizikové podklady
- Ideální pro exteriéry a dřevěné podklady
- Cementem pojena, zušlechtěná
- Splňuje normu EN 13 813, klasifikace CT-C30-F6
- Vhodná k vyrovnání cementových potěrů
- Použitelná před pokládáním dlažby nebo nášlapných podlahových vrstev
- Vhodná pro potěry s podlahovým vytápěním
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baumit

Články odjinud