Luna Platinum+ je špičkový kondenzační kotel, který zaujme nejen svými kompaktními rozměry (760mm x 450mm x 345 mm), ale také širokou škálou modelů a vysokým výkonem. Nabízí čtyři modely pro topení s vestavěným 3-cestným ventilem a dva kombinované modely, které dokáží efektivně topit a ohřívat vodu současně. Hlavní parametry: - Špičkový kondenzační kotel s kompaktními rozměry - Vestavěný 3-cestný ventil pro topení - Možnost řídit až 3 topné okruhy s různými teplotami vody - Ekvitermní regulace... Celý popis
Koupit za 55 052 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Luna Platinum+ je špičkový kondenzační kotel, který zaujme nejen svými kompaktními rozměry (760mm x 450mm x 345 mm), ale také širokou škálou modelů a vysokým výkonem. Nabízí čtyři modely pro topení s vestavěným 3-cestným ventilem a dva kombinované modely, které dokáží efektivně topit a ohřívat vodu současně.
Hlavní parametry:
- Špičkový kondenzační kotel s kompaktními rozměry
- Vestavěný 3-cestný ventil pro topení
- Možnost řídit až 3 topné okruhy s různými teplotami vody
- Ekvitermní regulace až 1:10
- Ovládací panel s možností instalace na stěnu
- Podsvícený multifunkční displej a ovládací tlačítko
- Možnost zapojení do solárního systému
- Autodiagnostika pro snadnou údržbu
- Vysoká účinnost díky samonastavitelné plynové armatuře
- Nerezový výměník pro dlouhou životnost
- Tichý provoz díky nové konstrukci izolačních panelů
- Elektronika Siemens LMS15 pro spolehlivý chod
- Elektrické krytí IPX5D pro bezpečný provoz
- Modulační čerpadlo s vysokou účinností
Luna Platinum+ je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a výkonný kotel s moderními funkcemi a kompaktním designem. Užijte si teplo a pohodlí ve vašem domově s tímto špičkovým zařízením od renomované značky.
Hlavní parametry:
- Rozsah výkonu od 2 kW do 33 kW
- Možnost řídit až 3 topné okruhy
- Ekvitermní regulace až 1:10
- Vestavěný 3-cestný ventil pro topení
- Elektronika Siemens LMS15
- Nerezový výměník
- Modulační čerpadlo s vysokou účinností
- Kompaktní rozměry: výška 760mm, šířka 450mm, hloubka 345 mm
Hlavní parametry:
- Špičkový kondenzační kotel s kompaktními rozměry
- Vestavěný 3-cestný ventil pro topení
- Možnost řídit až 3 topné okruhy s různými teplotami vody
- Ekvitermní regulace až 1:10
- Ovládací panel s možností instalace na stěnu
- Podsvícený multifunkční displej a ovládací tlačítko
- Možnost zapojení do solárního systému
- Autodiagnostika pro snadnou údržbu
- Vysoká účinnost díky samonastavitelné plynové armatuře
- Nerezový výměník pro dlouhou životnost
- Tichý provoz díky nové konstrukci izolačních panelů
- Elektronika Siemens LMS15 pro spolehlivý chod
- Elektrické krytí IPX5D pro bezpečný provoz
- Modulační čerpadlo s vysokou účinností
Luna Platinum+ je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a výkonný kotel s moderními funkcemi a kompaktním designem. Užijte si teplo a pohodlí ve vašem domově s tímto špičkovým zařízením od renomované značky.
Hlavní parametry:
- Rozsah výkonu od 2 kW do 33 kW
- Možnost řídit až 3 topné okruhy
- Ekvitermní regulace až 1:10
- Vestavěný 3-cestný ventil pro topení
- Elektronika Siemens LMS15
- Nerezový výměník
- Modulační čerpadlo s vysokou účinností
- Kompaktní rozměry: výška 760mm, šířka 450mm, hloubka 345 mm
Parametry
| Výrobce | Baxi |
| Hmotnost | 37.5 kg |
| Způsob vytápění | plynové |
| Výkon | 32 kW |
| S ohřevem užitkové vody | ano |
| Emisní třída | 5 |
| Typ | kondenzační |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| S ochranou proti zamrznutí | ano |
| Instalace | závěsné |
| Výška | 763 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Hloubka | 345 mm |
| Účinnost spalování | 105.5 % |
| Objem zásobníku vody | 8 l |
| Průměr kouřovodu | 80 mm |
| Materiál | nerezově ocelové |
| Kotle s regulací teploty | ano |
| Kotle s digitálním ovládáním | ano |
| Kotle s nuceným odtahem spalin | ano |
| Kotle s energetickým štítkem A++ | ano |
| Kotle s vysokou účinností | ano |
| Kotle s možností dálkového ovládání | ano |