Nuvola Platinum+ - kondenzační kotel nejvyšší třídy s vestavěným nerezovým zásobníkem o objemu 40 litrů. Tento špičkový kotel vyniká svou precizní regulací a možností nezávislého řízení až 3 topných okruhů s různými teplotami vody pro podlahové vytápění i radiátory. Díky širokému rozsahu modulace 1:10 a vyjímatelnému ovládacímu panelu s podsvíceným multifunkčním displejem je ovládání kotle intuitivní a pohodlné. Kotel je navržen tak, aby byl kompatibilní s solárními systémy a lze ho dálkově spravovat... Celý popis
Koupit za 72 495 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
99 %
Baxi Nuvola Platinum+ 33 Kotel kondenzační
Doprava:
zdarma
Skladem
72 495 Kč
Koupit za 72 495 Kč
91 %
BAXI NUVOLA PLATINUM+ 33 7219699
Doprava:
zdarma
Skladem
69 749 Kč
Koupit za 69 749 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Nuvola Platinum+ - kondenzační kotel nejvyšší třídy s vestavěným nerezovým zásobníkem o objemu 40 litrů. Tento špičkový kotel vyniká svou precizní regulací a možností nezávislého řízení až 3 topných okruhů s různými teplotami vody pro podlahové vytápění i radiátory. Díky širokému rozsahu modulace 1:10 a vyjímatelnému ovládacímu panelu s podsvíceným multifunkčním displejem je ovládání kotle intuitivní a pohodlné. Kotel je navržen tak, aby byl kompatibilní s solárními systémy a lze ho dálkově spravovat přes internetový webserver OZW 672.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý tepelný výkon topení 80/60°C: 16 kW (Nuvola Platinum+ 24), 24 kW (Nuvola Platinum+ 33)
- Jmenovitý tepelný výkon topení 50/30°C: 17,4 kW (Nuvola Platinum+ 24), 26,1 kW (Nuvola Platinum+ 33)
- Široký rozsah regulace topné vody: 25-80 °C
- Nerezový zásobník o objemu 40 litrů
- Elektronika Siemens LMS15
- Třída NOx 6
- Energetická třída topení a TUV: A
- Rozměry: 950 mm x 600 mm x 466 mm
- Hmotnost: 65,5 kg (Nuvola Platinum+ 24), 67,5 kg (Nuvola Platinum+ 33)
Hlavní parametry:
- Jmenovitý tepelný výkon topení 80/60°C: 16 kW (Nuvola Platinum+ 24), 24 kW (Nuvola Platinum+ 33)
- Jmenovitý tepelný výkon topení 50/30°C: 17,4 kW (Nuvola Platinum+ 24), 26,1 kW (Nuvola Platinum+ 33)
- Široký rozsah regulace topné vody: 25-80 °C
- Nerezový zásobník o objemu 40 litrů
- Elektronika Siemens LMS15
- Třída NOx 6
- Energetická třída topení a TUV: A
- Rozměry: 950 mm x 600 mm x 466 mm
- Hmotnost: 65,5 kg (Nuvola Platinum+ 24), 67,5 kg (Nuvola Platinum+ 33)
Parametry
| Výrobce | Baxi |
| Hmotnost | 67.5 kg |
| Objem zásobníku vody | 40 l |
| Způsob vytápění | plynové |
| Výkon | 33 kW |
| S ohřevem užitkové vody | ano |
| Emisní třída | 6 |
| Typ | kondenzační |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| S ochranou proti zamrznutí | ano |
| Instalace | závěsné |
| Se zásobníkem teplé vody | ano |
| Výška | 950 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 466 mm |
| Materiál | nerezově ocelové |
| Účinnost spalování | 105.4 % |
| Průměr kouřovodu | 80 mm |
| Kotle s vestavěným bojlerem | ano |
| Kotle s digitálním ovládáním | ano |
| Kotle s vysokou účinností | ano |