Včelařská bunda s kloboukem v hnědé barvě je ideální pro ochranu horní části těla včelaře při práci s včelami. Vyrobena ze 100% materiálu s vyšší gramáží než běžné bundy, poskytuje spolehlivou ochranu. Díky kapsám se zipem na telefon a u pasu na drobné nářadí máte vše důležité po ruce. Rukávy a pas jsou uzavřeny stahovací gumou, což zabraňuje včelám vniknout pod bundu. Klobouk je připevněn zipem, který je navíc chráněn páskem látky se suchým zipem, takže včely nemají šanci se dostat k včelaři.... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Včelařská bunda s kloboukem v hnědé barvě je ideální pro ochranu horní části těla včelaře při práci s včelami. Vyrobena ze 100% materiálu s vyšší gramáží než běžné bundy, poskytuje spolehlivou ochranu. Díky kapsám se zipem na telefon a u pasu na drobné nářadí máte vše důležité po ruce. Rukávy a pas jsou uzavřeny stahovací gumou, což zabraňuje včelám vniknout pod bundu. Klobouk je připevněn zipem, který je navíc chráněn páskem látky se suchým zipem, takže včely nemají šanci se dostat k včelaři.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% polyester
- Barva: hnědá
- Vyšší gramáž pro lepší ochranu
- Kapsy se zipem pro telefon a drobné nářadí
- Stahovací guma na rukávech a pasu
- Klobouk připevněn zipem s ochranou proti vniknutí včel
- Varování: Ochrana není 100% zaručena, může dojít k proniknutí žihadla
Zobrazit více

Parametry

Značka BE-EQ

Články odjinud