Opalitové značky pro označování včelích matek jsou ideálním pomocníkem pro každého včelaře, který chce udržovat přehled o stáří svých matek. Balení obsahuje 60 ks značek, které jsou k dispozici v pěti různých barevných odstínech: bílá, žlutá, červená, zelená a modrá. Každá barva je určena pro jeden rok, což usnadňuje identifikaci stáří včelí matky a pomáhá udržovat pořádek v úlu. Při aplikaci opalitové značky je důležité chytit včelí matku tak, aby byla klidná a její hruď přístupná. Poté opatrně... Celý popis

Koupit za 27 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Opalitové značky pro označování včelích matek jsou ideálním pomocníkem pro každého včelaře, který chce udržovat přehled o stáří svých matek. Balení obsahuje 60 ks značek, které jsou k dispozici v pěti různých barevných odstínech: bílá, žlutá, červená, zelená a modrá. Každá barva je určena pro jeden rok, což usnadňuje identifikaci stáří včelí matky a pomáhá udržovat pořádek v úlu.

Při aplikaci opalitové značky je důležité chytit včelí matku tak, aby byla klidná a její hruď přístupná. Poté opatrně nalepte značku na matku pomocí pinzety nebo jiného vhodného nástroje a po chvilce počkejte, než ji zase pustíte do úlu. Díky těmto značkám budete mít vždy přehled o stáří vašich matek a usnadníte tak svou včelařskou práci.

Hlavní parametry:
- Balení obsahuje 60 ks opalitových značek
- Dostupné barvy: bílá, žlutá, červená, zelená, modrá
- Každá barva je určena pro jeden rok, cyklus se opakuje každých 5 let
- Ideální pro označování včelích matek a udržování přehledu o jejich stáří
Zobrazit více

Články odjinud