Opalitové značky na značení včelích matek jsou ideálním pomocníkem pro včelaře, kteří chtějí snadno a efektivně označit své včelí matky. Balení obsahuje 60 ks značek v pěti různých barevných odstínech – bílá, žlutá, červená, zelená a modrá. Každá barva je určena pro určitý rok, což usnadňuje včelařům identifikaci stáří matek a správné vedení chovu včelstva. Aplikace opalitové značky je snadná a rychlá. Stačí chytit včelí matku výchytkou tak, aby byla nepohyblivá, a následně nalepit značku na její... Celý popis

Koupit za 27 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Opalitové značky na značení včelích matek jsou ideálním pomocníkem pro včelaře, kteří chtějí snadno a efektivně označit své včelí matky. Balení obsahuje 60 ks značek v pěti různých barevných odstínech – bílá, žlutá, červená, zelená a modrá. Každá barva je určena pro určitý rok, což usnadňuje včelařům identifikaci stáří matek a správné vedení chovu včelstva.

Aplikace opalitové značky je snadná a rychlá. Stačí chytit včelí matku výchytkou tak, aby byla nepohyblivá, a následně nalepit značku na její hruď. K tomu můžete využít pinzetu nebo jiný vhodný nástroj. Po krátké chvilce počkáte, než se matka zase uvolní, a můžete ji pustit zpět do úlu.

**Hlavní parametry:**
- Balení obsahuje 60 ks opalitových značek na značení včelích matek
- Dostupné v 5 barevných odstínech: bílá, žlutá, červená, zelená, modrá
- Každá barva je určena pro konkrétní rok, opakování každých 5 let
- Snadná aplikace pomocí pinzety nebo jiného nástroje
- Pomáhá včelařům identifikovat stáří včelích matek a správně vést chov včelstva
Zobrazit více

Články odjinud