Opalitové značky na značení včelích matek jsou ideálním pomocníkem pro včelaře, kteří chtějí jednoduše a efektivně označit včelí matky. Balení obsahuje 60 ks značek, které jsou k dispozici v pěti různých barevných odstínech: bílé, žluté, červené, zelené a modré. Každá barva je určena pro konkrétní rok, což usnadňuje sledování stáří včelích matek a organizaci chovu včelstva. Aplikace opalitové značky je snadná a rychlá. Stačí chytit včelí matku výchytkou tak, aby byla nepohyblivá, a následně na... Celý popis

Koupit za 27 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Opalitové značky na značení včelích matek jsou ideálním pomocníkem pro včelaře, kteří chtějí jednoduše a efektivně označit včelí matky. Balení obsahuje 60 ks značek, které jsou k dispozici v pěti různých barevných odstínech: bílé, žluté, červené, zelené a modré. Každá barva je určena pro konkrétní rok, což usnadňuje sledování stáří včelích matek a organizaci chovu včelstva.

Aplikace opalitové značky je snadná a rychlá. Stačí chytit včelí matku výchytkou tak, aby byla nepohyblivá, a následně na ni nalepit značku. K tomuto účelu můžete využít pinzetu nebo jiný vhodný nástroj. Po aplikaci značky nechte matku chvíli odpočinout a poté ji opatrně vrátíte zpět do úlu.

**Hlavní parametry:**
- Balení obsahuje 60 ks opalitových značek
- Dostupné barvy: bílá, žlutá, červená, zelená, modrá
- Každá barva je určena pro konkrétní rok
- Snadná aplikace na včelí matku pomocí pinzety nebo jiného nástroje
- Značky zachovávají odstín po celý život matky, což usnadňuje identifikaci včelích matek a organizaci chovu včelstva
Zobrazit více

Články odjinud