Pomocí této praktické sítě je označení matek snadné a efektivní. Chycená matka se jednoduše položí na molitan a zaklopí síťkou, čímž je bezpečně uchycena a připravena k označení. Díky této síťce můžete snadno a rychle označit matku barvou nebo opalitovou značkou na hruď skrz síťku, aniž byste museli matku držet ručně. Síťka je navržena tak, aby byla praktická a šetrná k matkám v úlu. S rozměrem 5,8 x 1 cm je tato síťka ideální volbou pro každého včelaře. Hlavní parametry: - Rozměr: 5,8 x 1 cm

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomocí této praktické sítě je označení matek snadné a efektivní. Chycená matka se jednoduše položí na molitan a zaklopí síťkou, čímž je bezpečně uchycena a připravena k označení. Díky této síťce můžete snadno a rychle označit matku barvou nebo opalitovou značkou na hruď skrz síťku, aniž byste museli matku držet ručně. Síťka je navržena tak, aby byla praktická a šetrná k matkám v úlu. S rozměrem 5,8 x 1 cm je tato síťka ideální volbou pro každého včelaře.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 5,8 x 1 cm
Zobrazit více

Články odjinud