Manipulace s opalitovými značkami je díky této praktické tyčince hračka! S její pomocí budete moci snadno a rychle přesouvat značky na svých hobbiových projektech nebo pracovních materiálech. Tyčinka je vyrobena z odolného transparentního plastu, který zajišťuje dlouhou životnost a zároveň umožňuje snadné sledování manipulovaných značek. S délkou 9 cm se jedná o kompaktní a pohodlný nástroj, který se vejde do každého pracovního prostoru. Užijte si pohodlí a preciznost při práci s opalitovými značkami... Celý popis

Koupit za 18 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Manipulace s opalitovými značkami je díky této praktické tyčince hračka! S její pomocí budete moci snadno a rychle přesouvat značky na svých hobbiových projektech nebo pracovních materiálech. Tyčinka je vyrobena z odolného transparentního plastu, který zajišťuje dlouhou životnost a zároveň umožňuje snadné sledování manipulovaných značek. S délkou 9 cm se jedná o kompaktní a pohodlný nástroj, který se vejde do každého pracovního prostoru. Užijte si pohodlí a preciznost při práci s opalitovými značkami díky této skvělé tyčince!

Hlavní parametry:
- Materiál: transparentní plast
- Délka: 9 cm
Zobrazit více

Články odjinud