Beast B627 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Zapomeňte na starosti s prachem a nečistotami díky této účinné ochranné polomasce! Sada obsahuje 50 kusů masek, které vám poskytnou spolehlivou ochranu při práci nebo venkovních aktivitách. Díky kvalitnímu materiálu jsou měkké na dotek a pohodlné na nošení po delší dobu. Maska je univerzální velikosti, takže bude sedět většině lidí. Své zdraví si můžete chránit jednoduše a efektivně s touto ochrannou polomaskou! Hlavní parametry: - Množství: 50 ks - Ochrana proti prachu a nečistotám - Měkký a pohodlný... Celý popis

Koupit za 154 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zapomeňte na starosti s prachem a nečistotami díky této účinné ochranné polomasce! Sada obsahuje 50 kusů masek, které vám poskytnou spolehlivou ochranu při práci nebo venkovních aktivitách. Díky kvalitnímu materiálu jsou měkké na dotek a pohodlné na nošení po delší dobu. Maska je univerzální velikosti, takže bude sedět většině lidí. Své zdraví si můžete chránit jednoduše a efektivně s touto ochrannou polomaskou!

Hlavní parametry:
- Množství: 50 ks
- Ochrana proti prachu a nečistotám
- Měkký a pohodlný materiál
- Univerzální velikost
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky

Články odjinud